חיפושדלג על חיפוש
מוקד חירום

מי תקווה - עמוד הבית

קו חינם - מוקד חירום 1800-80-40-80
חיפושדלג על חיפוש
  תמונת אוירה
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור

  הכירו את אפליקציית "Read your meter".

  לינק להורדת האפליקציה >> http://onelink.to/ybhacc לסרטון הדרכה >> https://bit.ly/3pPhR0h תושבי גני תקווה, המעקב אחרי צריכת המים מעולם לא היה פשוט יותר 💧 הכירו את אפליקציית "Read your meter". אפליקציית Read your meter מביאה עולם חדש של אפשרויות היישר לכף היד שלכם, ומאפשרת ניהול של צריכת המים, קבלת התראות במקרה של נזילה או צריכת מים חריגה ועוד!

  ברוכים הבאים לאתר החדש של מי תקווה !

  הודעות חשובותדלג על הודעות חשובות

  הודעות חשובות

  עבודות תשתית רחוב ההדרים

  תחילת עבודות תשתית ברחוב ההדרים ושדרת התקוות. מהות העבודה: הנחת קווי מים, ביוב וניקוז. תחילת העבודה: 22.11.21 משך העבודה: כשבועיים-שלושה כל העבודות יבוצעו על המדרכה ועל הטיילת ללא חסימת כבישים. הפסקות המים במהלך העבודות יהיו ללא השפעה על צרכנים. קבלן הבנייה צפוי לבצע בסיום העבודות החזרת מצב לקדמותו ושיקום של שביל האופניים (בהתאם להתחייבות שלו מול המועצה).

  רחוב הגולן-הודעה על הסדרי חנייה

  תושבים יקרים, החל מיום א' 21/07/21 בשעה 07:00 בבוקר יחסם המקטע הראשון של רחוב הגולן מכתובות הגולן 1-31. העבודות במקטע זה יבוצעו בימים א-ה בין השעות 07:00-17:30 במשך כחודש וחצי ובהתאם לתנאי מזג האוויר. הינכם מתבקשים לפנות את רכביכם החונים בכביש במקטע זה וזאת על מנת לאפשר לקבלן לבצע עבודות בכביש. תושבים שרכבם במקטע עבודה זה מתבקשים להזיז את רכבם להמשך הרחוב עד לסיום העבודות - 17:30. רכב שלא יוזז בשעה שנקבעה ולא יאותר בעליו ייגרר על חשבון בעליו ויועבר למקום חניה פנוי ברחוב או ברחובות אחרים. מצפים לשיתוף פעולה על מנת לסיים את העבודות בזמן.

  הודעה על הפסקת מים יום א 5.12.21

  הפסקת מים ברחוב: • עין שמש 1,3,5,7,9,11 • עין חנוך 15,17 הפסקת המים תהיה ביום א' בתאריך 05/12/21 בין השעות 09:00-16:00 לצורך פיתוח רשת המים.

  וידאודלג על וידאו
  פרוייקטים שלנודלג על פרוייקטים שלנו

  פרוייקטים שלנו

  פרויקט שיקום קו ביוב רחוב הגולן
  במסגרת תוכנית רב שנתית לשיקום שדרוג ופיתוח תשתיות המים והביוב בעיר, החל תאגיד המים והביוב של גני תקווה בפרויקט שיקום קו הביוב ברחוב הגולן. הקו הקיים הונח בשנת 1980 וכיון הוא בן 41 שנים, על כן, דורש שיקום. להמשך קריאה >>
  טיפים לחיסכוןדלג על טיפים לחיסכון
  תוכן העמודדלג על תוכן העמוד

  עבור לתוכן העמוד